Maqedoni

Reparti i rinovuar i Klinikës së Endokrinologjisë dhe qendra e rinovuar e diabetit.

Reparti i rinovuar i Klinikës së Endokrinologjisë dhe qendra e rinovuar e diabetit. Rinovimi përfshin dritare të reja, shtretër spitalor, dysheme, tavane, instalim të ri dhe ndriçim. Bëhet fjalë për…

Sport

Teknologji

Afganistani prodhon makinën e parë vendase Mada 9

Qeveria talebane testoi prototipin e makinës së parë vendase, Mada 9, të prodhuar nga inxhinierë afganë.

Shëndetsi

Kuriozitete

Ndryshime Klimatike

U arratis nga Burgu i Idrizovës, policia arrestoi 28-vjeçarin nga Saraji!

Ministria e Punëve të Brendshme ka njoftuar se mbrëmë, në ora 22:22 në fshatin Saraj të Shkupit ka arrestuar një 28-vjeçar me iniciale N.N., transmeton TV21. “Ai kërkohej me fletarrest…