3 maska natyrale për çdo problem të flokëve (rënie, hollim, flokë të thatë & yndyrshëm)


Maskat me përbërës natyralë janë gjithnjë një ide e mirë ! Janë ushqyese, hidratuese dhe duket…

Prag lufte në Ukrainë? Orë ankthi dhe tensioni, përfundon telefonata Biden-Putin, zgjat 62 minuta!

Një telefonatë mes presidentit amerikan Joe Biden dhe presidentit rus Vladimir Putin është zhvilluar ashtu siç…

Ja Si Dukej Georgina Rodriguez Kur Punonte Si Shitëse Tek Gucci (Foto)

Kanë kaluar vetëm 5 ditë që prej publikimit të dokumentarit të saj dhe që tani ka…

Bima Shqiptare që po lë pa fjalë Italianët /Qmimi Kushon plot 300 euro vetëm 1 kg

Bima Shqiptare që po lë pa fjalë Italianët /Qmimi Kushon plot 300 euro vetëm 1 kg..…

Vajzës I Ndodh Ajo Që S’e Priste Kurrë Pasi Shkroi Emrin E Djalit Që Donte Në Autobus

Diqka e pazakontë ndodhi në një autobus në Meksikë. Të lodhur nga mesazhet e vazhdueshme e…