Lufta për toka të huaja: Pas Rusisë, “çohet peshë” edhe Turqia

Bashkimi Evropian ka reaguar ndaj deklaratave të ministrit të Jashtëm të Turqisë, Mevlut Cavusoglu në një…

Alarmon Gjermania: “Ne mund të jemi në prag të luftës në Evropë

Një luftë shumë shpejtë mund të nis. Evropa mund të jetë në prag të luftës, tha…

Çfarë po ndodhë!? Shqipëria thirrje qytetarëve të saj që të largohen nga Ukraina

Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme e Shqipërisë ka reaguar në lidhje me zhvillimet pranë…

Fitoi plot 11 milionë euro në llotari, sdo ta besoni çfarë pune bën tani (FOTO)

Majkëll Keroll fitoi vëmendjen e mediave para disa vitesh kur fitoi një lotari prej më shumë…

Qindra mjekë largohen nga Maqedonia e Veriut

Oda e Mjekëve në Maqedoni bën të ditur se nga 280 mjekë, të cilët gjatë vitit…

3 maska natyrale për çdo problem të flokëve (rënie, hollim, flokë të thatë & yndyrshëm)


Maskat me përbërës natyralë janë gjithnjë një ide e mirë ! Janë ushqyese, hidratuese dhe duket…

Prag lufte në Ukrainë? Orë ankthi dhe tensioni, përfundon telefonata Biden-Putin, zgjat 62 minuta!

Një telefonatë mes presidentit amerikan Joe Biden dhe presidentit rus Vladimir Putin është zhvilluar ashtu siç…

Ja Si Dukej Georgina Rodriguez Kur Punonte Si Shitëse Tek Gucci (Foto)

Kanë kaluar vetëm 5 ditë që prej publikimit të dokumentarit të saj dhe që tani ka…

Bima Shqiptare që po lë pa fjalë Italianët /Qmimi Kushon plot 300 euro vetëm 1 kg

Bima Shqiptare që po lë pa fjalë Italianët /Qmimi Kushon plot 300 euro vetëm 1 kg..…

Vajzës I Ndodh Ajo Që S’e Priste Kurrë Pasi Shkroi Emrin E Djalit Që Donte Në Autobus

Diqka e pazakontë ndodhi në një autobus në Meksikë. Të lodhur nga mesazhet e vazhdueshme e…