Nese ju arrini te dalloni 2 kafshet ne kete imazh, atehere jeni nje gjeni vertete

Shpesh here kemi de gjuar se jo gjithcka eshte ashtu sic duket dhe kjo foto eshte…

E keni parë ndonjëherë këtë kafshë, si e ka emrin?

Shqarthi ( Martes foina ), i njohur gjithashtu si , kunadhja e zakonshme apo gushabardhi ,…

U mërzit dhe nuk i shkoi për darkë Donaldit, por Beatrix nis pushimet në jaht, ja kush e shoqëron (FOTO)

Lidhja mes aktorit të humorit, Donald Veshaj dhe këngëtares Beatrix Ramosaj ka qenë një prej lidhjeve…

E pazakonte/22 Vjecari nga Rusia që u bë shqipëtar, VIDEO

Të gjithë e njohin si Flavio nga Tiranë, pak janë ata që e dini emrin dhe…

Messenger”-i si “Snapchat”-i, do të njoftoheni kur ju bëjnë ‘screenshot’ bisedave

Kompania “Meta” njoftoi se tash e tutje, kushdo që bën “screenshot” gjatë bisedës në “Facebook Messenger”,…

Pronari I Shtëpisë Që U Shkrumua Nga Zjari Publikon Video /Kurani Mbeti I Paprekur Në Shtëpinë Që U Shndërrua Në Hi

Jan raste te rralla, por kjo video esht publikuar nje dit me par , nje shtepi…

Labi, human, tepër human: Mbledh para për t’i dërguar në Ukrainë

Këngëtari Labinot Tahiri njihet edhe si bamirës. Ai tashmë i ka kaluar edhe kufijtë shqiptarë me…

Fitoi plot 11 milionë euro në llotari, sdo ta besoni çfarë pune bën tani (FOTO)

Majkëll Keroll fitoi vëmendjen e mediave para disa vitesh kur fitoi një lotari prej më shumë…

Bima Shqiptare që po lë pa fjalë Italianët /Qmimi Kushon plot 300 euro vetëm 1 kg

Bima Shqiptare që po lë pa fjalë Italianët /Qmimi Kushon plot 300 euro vetëm 1 kg..…

Vajzës I Ndodh Ajo Që S’e Priste Kurrë Pasi Shkroi Emrin E Djalit Që Donte Në Autobus

Diqka e pazakontë ndodhi në një autobus në Meksikë. Të lodhur nga mesazhet e vazhdueshme e…