“Uluni me fëmijën tuaj dhe shpjegoni atij…” – Arben Taravari me disa këshilla për prindërit para fillim vitit shkollor

Lideri i Aleancës për Shqiptarët, neurolog me profesion ka shkruar një shkrim në Facebook për prindërit,…

Reagon Ministria e Shëndetësisë ndaj hulumtimit të IRL-së: Nuk kemi paguar asnjë qindarkë për ambulantët

Ministria e Shëndetësisë ka reaguar ndaj hulumtimit të “IRL-së”, duke bërë të ditur se si institucion…

Zbulohet linja e trafikut të drogës nga Shqipëria drejt Maqedonisë përmes liqenit të Ohrit, 4 të arrestuar

Policia e Shqipërisë ka shkatërruar një rrjet që trafikonte lëndë narkotike përmes liqenit në drejtim të…

Taravari: Maqedonia nuk guxon të ketë Qeveri pa shqiptarët, do të mbledhim Kryesinë e partisë

Kreu i Aleancës për Shqiptarë, Arben Taravari thotë se po e analizojnë me kujdes situatën e…

Ahmeti i shkon Taravarit në Gostivar, çka po ‘luhet’?!

Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti sot ka takuar kryetarin e ASH-së, Arben Taravari. Siç mëson INA…

Alimi: Më ofruan liri me kushtin, ta tradhëtoj Selën

Abdylfeta Alimi gjatë intervistës në “Rruga drejt…” ka deklaruar se gjatë qëndrimit në burg ka pasur…

Taravari paralajmëron Shaqirin: Emërto rektor apolitik, rreshtimi në anën e shkelësve të ligjit mund të mbart pasoja për ty

Kreu i Aleancës për Shqiptarët, Arben Taravari mëngjesin e sotëm ka dërguar mesazh direkt te ministri…

THIRRJE PUBLIKE PËR SUBVENCIONIMIN E QYTETARËVE NË TERRITORIN E QYTETIT TË SHKUPIT PËR BLERJEN E BIÇIKLETAVE PËR VITIN 2023

THIRRJE PUBLIKE PËR SUBVENCIONIMIN E QYTETARËVE NË TERRITORIN E QYTETIT TË SHKUPIT PËR BLERJEN E BIÇIKLETAVE…

Reparti i rinovuar i Klinikës së Endokrinologjisë dhe qendra e rinovuar e diabetit.

Reparti i rinovuar i Klinikës së Endokrinologjisë dhe qendra e rinovuar e diabetit. Rinovimi përfshin dritare…

Foto: Rrjet i ri i ujësjellësit në qytetin e Shkupit

Drejtori i NP “Ujësjellësi dhe kanalizimi” Shkup Dragan Ilievski ishte prezent gjatë punimeve ne bul.8 shtatori…