Përballja me Serbinë, Zvicra i ndalon “shqiponjën” Xhakës dhe Shaqirit

Një simbol krenarie. Për të treguar origjinën, por edhe për të mos harruar dhimbjet dhe vuajtjet…

Muharrem Bajrami me Makedonija GJP fiton kupën e Maqedonisë

Makedonija Gjorçe Petrov është fitues i Kupës së Maqedonisë në futboll, përcjell TV21. Sileksi u mpoht…

Festa ka filluar në stadiumin e Çairit

Festa e festimit te titullit kampion ka filluar ne stadiumin e Çairit, ku tifo grupi ”Shvercerat”…

Benzema me tri hurma para vetes, a po paralajmëron hat-trick?

Futbollisti i Real Madridit, Karim Benzema, është duke agjëruar, mirëpo kjo nuk është duke e penguar…

Hoxha nga Kosova: Me 3 hurma – 3 gola, t’i kish hangër Benzema 7 hurma i kish dhanë 7 gola

Hoxha: Me 3 hurma – 3 gola, t’i kish hangër Benzema 7 hurma i kish dhanë…

“Mbreti shqiptar” mbetet kampion! Florian Marku mposht Chris Jenkins

Florain Marku mbetet kampion në IBF në peshat e lehta në boks, përcjell TV21. Ai arriti…

Bajrami te Milan? Trajneri i Empolit, Andreazoli zbulon gjithçka

Nedim Bajrami është kthyer në objektivin e skuadrave të mëdha për sezonin e ardhshëm. Në “pole-position”…

Kaos në stadium pas derbit Crvena zvezda – Partizani, I vihet flaka stadiumit / Shikoni videon

Ndeshja mes Crvena Zvezdas dhe Partizanit përfundoi me trazira në mes të tifozëve në stadiumin “Ylli…

FIFA “turpëron” Rusinë”: Mund të luajë pa emër, pa himn dhe flamur në fushë neutral. Por, nuk e përjashton

Komiteti Ekzekutiv i FIFA-s i mbledhur sot në lidhje me luftën e Rusisë kundër Ukrainës, ka…

Ja Si Dukej Georgina Rodriguez Kur Punonte Si Shitëse Tek Gucci (Foto)

Kanë kaluar vetëm 5 ditë që prej publikimit të dokumentarit të saj dhe që tani ka…